Hareketli Tente Sistemleri

Hareketli Tente Sistemleri

Ayrıcalıklı ve modern tasarımı ile dış mekanın özgürlüğünü yaşayarak, açılır kapanır sistemi yıl boyunca kullanabilir, güneş, rüzgar ve yağmuru açık mekanlarınızdan uzak tutabilirsiniz. Hava şartlarından etkilenmeyen bu sistem, BLACKOUT PVC kumaştan yapılıp UV ışık filtreleme, karartma etkisine sahip üç katmanlı FLEXY kumaştan oluşur. Kumaşın gergin ve düzgün durmasını sağlayan ZİP sistemi sayesinde su geçirmez, yanmaya dayanıklı ve paslanmaz özelliklidir. Ayrıca; kayar sistemde yağmura karşı tahliye borusu bulunmakta 110/km saate kadar rüzgâr kuvvetine dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Konstrüksiyon olarak alüminyumdan oluşan bu sistem ile birlikte mekânınızın kapasitesini arttırmak ya da kendi alanlarınıza bir dinlenme alanı yaratmak istiyorsanız şüphesiz bu ürünün size sunduğu fırsatları çok beğeneceksiniz.

Metal Aksam

SİSTEMDE KULLANILAN KUMAŞ 3 KATMANLI BLACK OUT KUMAŞTIR BEYAZ VE KREM RENKLERİ MEVCUTTUR. Sistemin hareketini sağlayan motor (ALMAN) BECKER markadır ve uzaktan kumandalıdır. Tüm bağlantı elemanları cıvatalar ve pimler INOX paslanmazdır. Alüminyum profiller 1013 krem elektrostatik toz boyalıdır. Pergola tente sisteminin üst koruma çatısı elektrostatik toz boyalıdır. Tentenin dış ünite kısımlarında yağmurun içeri sızmasını engelleyen dere ve oluk sistemi mevcuttur Parçalar alüminyum veya plastik enjeksiyon dökümdür.

Mafsallı Tente

Güneşten ve yağmurdan korunmak için ideal bir gölgelik sistemi olan mafsalı tente açık alan mekânlarınızda kullanabileceğiniz ideal bir üründür. Tüm sistemlerimizin içerisinde en ekonomik model olan bu ürün manuel ya da otomatik olarak hareket yeteneğine sahiptir. Paslanmaz özelliği bulunan bu ürün alüminyum bir aksama sahiptir. Kendi tercihinizle seçtiğiniz kumaş seçeneğiniz ise 5 yıl süre ile solma ve su geçirmeye karşı garantilidir.

Yarım Elma ( Körüklü Tente )

Mekânlarınızın size özel olmasını sağlayacağınız dekoratif çözümler, güneşin farklı saatlerinde güneş ışınlarını kesmenizi sağlayacak alternatif bir tente sistemidir. Aynı zamanda estetik bir görünüm de sağlayan dekoratif çözümler, bahçe veya vitrin önlerine ayrı bir güzellik katar.

T Model Tente

T model tente sistemlerinin çift yöne açılan modelidir. Büyük alanlarınızı güneşten korumak için ideal bir ürün olan sistem 2 profil ayak üzerine monte edilir. Metal aksamları elektrostatik toz boyalı ve paslanmazdır. Tercihe göre tekerlekli ya da yere sabit olarak yapılmakta ayrıca; hareketli saçak sistemi ile mekânınızın hem üstünü hem de yanlarını kapatabilirsiniz.

Kasetli Tente

Kasetli tente, sınıfının en gelişmiş modern ve fonksiyonel modelidir. Kumaş ve mekanizmayı dış etkenlerden tamamen muhafaza eder, estetik ve şık tasarımı ile göz kamaştırır. Uzaktan kumanda ile hareket eden bu sistem, her açılıp kapandığında içindeki temizlik fırçası ile kumaşın temizliğini kendisi yapmasını sağlar. İsteğe göre yapılan rüzgâr, güneş ve yağmur sensörleri sayesinde tentenizin her türlü doğa koşularından korunmasını amaçlar.