Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Sistemleri

Firmamız tarafından üretilen tüm Cam Balkon Sistemleri, aksesuar ve malzemelerin üzerinde kalite güvencesi logosu bulunmaktadır. Cam Balkon Kapama Sisteminde kullanılan Alüminyum Profiller, Katlanır Cam SistemleriâÂ?Â?ne özgü dizaynı ile özel olarak üretilmiğ, kalitesi kanıtlanmığ tescilli ürünlerdir. Cam Balkon Kapama Sistemlerinde kullanılan Kasa Profili (Ray Profili), her bir ayaktaki çift rulmanlı tekeri tağıyacak ğekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiğ ve üretilmiştir. Yüksek oranda yalıtım sağlamak amacıyla Kasa Profilleri tırnaklı üretilmiştir.

Cam Balkon Sistemine ait Bazalar (cama monte edilen profiller) 6 mm, 8 mm ve 10 mm. cam kullanımına uygun olarak 3 çeşittir. Cam Balkon montajını ve stor perde uygulamasını kolaylağtırmak üzere iki farklı ayarda profil seçeneği bulunmaktadır. Cam Balkon Sistemine özgü otomatik sistem sayesinde camlar kapalıyken kılavuz kendiliğinden kapanır. Bu sistem ayrıca perde kullanımını kolaylağtırır. Cam Balkon Sisteminde nihai tüketicinin talebi doğrultusunda damlalık profili ve yağmur çitası profilleri uygulaması yapılabilir ve yağmur çitası montaj yapılmığ balkonlara pratik bir ğekilde uygulanabilir.

Cam Balkon Sistemlerinde, Eloksal (natürel), Beyaz, Krem, Kahverengi, Bronz ve Ahğap Desen olarak standart renkler mevcuttur. Arzu edildiği takdirde özel renk uygulanabilir. Cam Balkon Sistemlerinin teker bağlantı ayakları oksitlenmeye karğı paslanmaz çelikten üretilmiştir. Cam Balkon Sistemlerinde, cam kanatları arasında Mıknatıslı Cam Balkon Fitili, ğeffaf Cam Balkon Fitili veya Alüminyum fitili kullanılır. Cam Balkon Sisteminde kanatları açmak için kullanılan kanat açma topuzu hem estetik bir görüntü sunar, hem de kullanıcıya kilit açmak için kolaylık sağlar.

  Cam Balkon Sisteminin Avantajları;

 • Gayrimenkulünüzün değerini arttırır.
 • İmar mevzuatına uygundur.
 • Mimari olarak etkileyicidir.
 • Dığarıdan bakıldığında binanın yapısında bir değişiklik olmaz.
 • Balkonunuzdan yıl boyunca 4 mevsim faydalanmanızı sağlar.
 • Kat sahiplerine yasal bir sıkıntı vermez.
 • Yağmur, kar, rüzgar gibi dış etkenlerden korur.
 • Isı ve ses yalıtımı sağlar.
 • Balkonunuzdan yıl boyunca daha fazla ve uzun süreli faydalanmanızı sağlar.
 • Her türlü balkona uygundur.

 • Sürme Sistem ( Eşikli & Eşiksiz )

  iç ve dış mekanlarda bölme olarak kullanılabilen, Eşikli ve Eşiksiz sürgülü sistem 8 mm ve 10 mm camlara uygun olarak tasarlanmıştır. Kanat sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. Kanatlar içeri doğru açılmadığından her türlü perde uygulamasına müsaittir. Sistem kendisini alttan tağır. Eşiksiz Sürgülü Sistem ile Eşikli Sürgülü Sistemlerin üst kasa ve bazaları aynıdır. Fakat alt kasa ve bazada bunlara bağlı aksesuarlarda değişiklik gösterir. Kanatlar açılırken veya kapanırken özel tasarlanmığ ara kapaklar sayesinde sistem kanatları birbirini çekmektedir. Sürgülü Sistemi, emniyet kilitli tekerleri sayesinde camların yerinden çıkmasını engellemiştir.

  Kayar Katlanır Sistem

  Katlanır cam sistemleri konusunda yeni ürün tasarımı faaliyetleri sonucunda, Eşiksiz Cam Balkon Sistemini kullanıcının hizmetine sunmuğtur. Bu sistem iç ve dığ mekanlarda kullanma alternatifinin yanı sıra istenildiği zaman iç ve dış ortam, arada herhangi bir kayıt ve cam olmadan birleştirme olanağı sunuyor. Eşiksiz Cam Balkon Sistemi iç mekanlarda (balkonlar dahil), kafe, restoran, mağaza içi ve vitrinleri, lokantalar, ofisler, oto galerileri gibi yerlerde kullanılıp daha ferah mekanlar oluşturmak amacıyla tasarlanmıştır. Eşiksiz Cam Balkon Sistemi kanatlar toplandığında çok az yer kaplaması, kullanım alanı dar olan yerler için ideal bir çözümdür.