Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin cam projelere uygun olarak özel üretilir ve birçok alanda kullanılabilen, kullanışlı bir cam sistemidir. En yeni geliştirilen otomatik pencere sistemlerinden bir tanesi olan giyotin cam motorludur ve bu cam modülünün çalışma stili otomasyon sistemidir. Bu sistemde, üçlü yan ray kanalları içerisinde yer alan camlar dikey hareket etmektedir. Camların yukarı aşağı hareket etmesini başta ithal Zentax kayış olmak üzere, askı plangalar ve motor sağlar. Bu güçlendirilmiş hareket sistemi ile camlara orantılı bir hareket kabiliyeti kazandırılmıştır. Aslında bu cam sisteminin en can alıcı noktası sistemin ilk sırasında yer alan sabit camdır.

Baştan başlayacak olursak ve bu cam sistemleri hakkında hiçbir bilgisi olmayan kişilere bilgi verecek olursak giyotin cam nedir sorusunun cevabından başlayalım. Tam otomatik olarak açılımı sağlanan ve dikey açılan cam panellerini daha önce gördünüz mü? İşte bu paneller tam olarak giyotin cam olarak adlandırılıyor. Bu sistemde bulunan camlar kullanıcı kişi tarafından istenilen seviye tutulabilir. Yine kullanıcı kişinin isteği doğrultusunda sistemde bulunan cam modülleri bir artı bir, bir artı iki ya da bir artı üç şeklinde sisteme uyarlanabilir. Her seçenekte yalıtım profesyonel şartlarda sağlanacaktır. Bu imkânlarla birlikte ürünün opsiyonel seçenek fazlalığı, satın aldığı ürünü her aşamada yönetmek isteyenler için bu ürünü iyi bir fırsat yapıyor.

Uzaktan Kumandalı Cam Sistemlerinden Biri,

Ürünün bir diğer özelliği de uzaktan kumandalı cam sistemlerinden bir tanesi olması. Dolayısıyla bu önemli cam sistemini, yalnızca uzaktan kumanda yardımıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Giyotin cam üretilirken bütün detaylar üretici firma tarafından düşünülmüştür. Ürünün görünümü, dizaynı büyük emeklerle oluşturulmuş ve sonuç olarak ortaya çıkan bu ürünün bakım, monte gibi işlemleri de yine bütün detayları ile düşünülmüştür. Ortamlara özel üretilen bu ürün, kolay kullanımın yanı sıra, kolay monte fırsatına da sahiptir. Ürünün montesi de tıpkı kullanımı gibi zahmetsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Üründe bulunan motor ve sistem mekaniği bir kutu içerisine alınmış ve bu kutuyla korunmuştur. Giyotin camda yer alan müdahale kapağı servis bakım işlerini son derece kolaylaştırıyor.